Hlavní navigace

Přichází nová generace čtečky eReading.cz Start

Sdílet

Pavel Kreuziger 21. 11. 2012

Kromě těchto novinek ještě ubyla plná klávesnice, zlepšila se také odezva a bylo eliminováno problikávání displeje z elektronického inkoustu (e-ink). Vývoje se dočkala i citlivost Wi-Fi modulu, podle informací výrobce je nyní lepší než u mnohých high-endových smartphonů.

Nový eReading.cz Start rovněž zvyšuje možnosti uživatelského nastavení včetně 21 velikostí písma, přizpůsobení řádkování a velikosti okrajů nebo automatického zalamování slov na řádcích podle zabudovaného slovníku.

Čtečka je propojena s portálem eReading.cz, díky čemuž si uživatelé mohou jedním kliknutím na počítači stahovat kompletní knihy či jejich náhledy. eReading.cz poskytuje také možnost zasílání elektronických novin (iDnes.cz, Literární noviny, E15...).

eReading.cz Start

Čtečku Start si můžete pořídit v několika verzích na Kasa.cz. Buďto samostatně za 2 499,- Kč včetně DPH, případně s ročním předplatným Literárních novin za 2 999,- Kč nebo s ročním předplatným Deníku Insider za 3 199,- Kč. K dispozici je také dotovaná verze čtečky za 4 999,- Kč včetně DPH s pětitisícovým kreditem na nákup elektronických knih na eReading.cz. V této akci je však k dispozici pouhých tisíc kusů čtečky.

eReading.cz Start

Zdroj: TZ eReading

Našli jste v článku chybu?