Hlavní navigace

Pozvánka na vývojářský festival DevFest do Pardubic

Sdílet

Jáchym Krasek 17. 4. 2013

V sobotu 27. dubna od 9:00 do 19:00 hodin proběhne v budově Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice vývojářský festival DevFest.

„Pozvání na konferenci přijali Margarita Manterola, Dan Steigerwald, Danut Enachioiu, Aleš Roubíček, Michal Špaček a další přední vývojáři, kteří přichystali zajímavá témata,“ říká hlavní  organizátor   Vojtěch   Biberle.   „Účastníci akce  se  dozvědí   například   o bezpečnosti   webových   aplikací,   reaktivním   programování   a   dalších   programátorských technologiích,“ dodává Biberle. V rámci konference je připraven i doprovodný program se soutěžemi, ukázkami počítačové  a  mobilní  historie  a  dalšími  zajímavostmi  ze  světa  IT. Organizátoři nezapomněli ani na večerní afterparty.

Účast  na  festivalu  je  zdarma,  nutná  je  však  registrace  na  www.devfest.cz, kde jsou samozřejmě i další informace. “Je to konference, která je pořádaná vývojáři pro vývojáře. Už jen z tohoto pohledu funguje mnohem lépe než jakákoliv komerčně pořádaná konference – její náplní jsou opravdu jen věci,  které  vývojářskou  komunitu  zajímají.  Navíc je to akce, která je otevřená všem,” komentuje akci Filip Hráček, Developer Relations, Google Czech Republic.

Akci organizuje skupina Google Developer Group Pardubice a navazuje na úspěšnou akci DevFest, která proběhla na podzim 2012 v Praze.

Níže naleznete také videopozvánku na akci. Více informací najdete na webu devfest.cz

 

 

Zdroj: DevFest

Našli jste v článku chybu?