Hlavní navigace

Pod značkou Verbatim se představuje nová řada cestovních nabíječek

27. 11. 2012

Sdílet

Pomocí nabíječek od společnosti Verbatim lze na cestách nabíjet například zařízení od společnosti Apple (iPhone, iPad a iPod), kromě toho ale v podstatě jakékoliv kompatibilní přístroje. První z nabíječek má dva USB konektory, dokáže tedy současně nabíjet dvě mobilní zařízení. Její celková kapacita je 10 000 mAh, což je dost například na téměř pět nabití Samsungu Galaxy S III. Tato nabíječka využívá ke svému účelu Li-Pol baterii a její doporučená cena je 1 799,- Kč včetně DPH.

Druhou nabíječkou je napájecí zdroj AA, který, jak již název napovídá, používá tužkových baterií, buďto alkalických nebo nabíjecích. Zařízení nabídne microUSB porty, váží 40 gramů a stojí 379,- Kč včetně DPH.

Dalším modelem v řadě je tenký napájecí zdroj za 629,- Kč s DPH, který splňuje spíše záložní roli – má kapacitu 1 200 mAh, takže běžný smartphone nabije maximálně na takových 60 – 70 procent. Což ale ve chvíli, kdy se potřebujete dovolat a domů vám chybí třeba půl dne cesty, velmi oceníte.

V neposlední řadě disponuje série cestovních nabíječek Verbatim přenosným napájecím zdrojem, který je vybaven Li-Ion baterií s kapacitou 2 200 mAh a jeho doporučená maloobchodní cena činí 729,- Kč včetně daně.

Verbatim Power Pack

Zdroj: TZ Verbatim

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).