Hlavní navigace

Acer C20 - projektor do kapsy

26. 9. 2010

Sdílet

Pokud však chcete přátelům předvést svoje snímky anebo videa natočená o dovolené, musíte je ukazovat buď na displeji telefonu, anebo použít notebook a neskladný projektor. Jedním z možných řešení je použití tzv. pikoprojektoru - a právě v této kategorii zařízení nedávno Acer představil svoji novinku s označením C20.

Acer C20

C20 připojíte k portu USB nebo HDMI na laptopu, mobilním telefonu nebo kameře a pak už můžete promítat videa, obrázky a prezentace v zásadě na jakýkoli povrch, přičemž promítaný obraz může mít úhlopříčku od 13 cm (5") do 168 cm (66"). Projektor je navíc vybaven vestavěným reproduktorem, a tedy s sebou nemusíte mít ani zesilovač, máte-li právě chuť sledovat video.

Novinka nabízí kontrastní poměr 2000:1, rozlišení WVGA a nativní formát obrazu 16:9. Integrovaná čtečka paměťových karet SDHC zajišťuje přístup k multimediálnímu obsahu včetně zvukových nahrávek, videí a obrázků uložených na mikro SD kartě. Můžete rovnou promítat prezentace, videa a snímky přímo z USB flash disku s využitím funkce USB Slide Show a multimediálních funkcí USB.

Nový pikoprojektor C20 spojuje technologii DLP s technologií LED lampy RGB. Životnost LED lampy dosahuje až 20 000 hodin a k její odolnosti navíc přispívá skutečnost, že nevyužívá citlivá vlákna ani skleněnou baňku.  Pokud okolní osvětlení nevyžaduje nejvyšší výkon, můžete zvolit úsporný režim, který přispívá k delší životnosti LED lampy a snižuje spotřebu energie.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).