Hlavní navigace

Panasonic Toughbook CF-C1 se zárukou dva roky vůči náhodnému poškození

Sdílet

Čestmír Žák 5. 3. 2011

Společnost Panasonic rozšířila své portfolio o odolný firemní notebook Toughbook CF-C1, který je vybaven rezistivním dotykovým displejem Multi-touch, možností webové kamery a dvouletou zárukou vůči náhodnému poškození. Díky možnosti použití v podobě klasického notebooku nebo v podobě tabletu se CF-C1 hodí pro mobilní pracovníky. Nový vícedotykový rezistivní displej je podle výrobce navržen tak, aby byl použitelný ve vnějším prostředí bez ovlivnění prachovými částicemi a vodními kapkami a jeho konstrukce umožňuje uživatelům pracovat i v rukavicích. Displej Multi-touch také umožňuje současný dotyk dvou nebo více prstů (lze využít například ke zmenšování či zvětšování měřítka obrázku roztažením či spojením dvou prstů).

Panasonic nově nabízí dvouletou záruku na náhodné poškození po všechna nová zařízení CF-C1. Záruka se vztahuje na kompletní rozsah škod: neúmyslné rozlití tekutiny, kapky, pády, srážky a elektrické přepětí a dokonce jsou zárukou kryty poškození či prasknutí LCD displejů. Dvouletou zárukou náhodného poškození doplňuje Panasonic stávající tříletou záruku na materiálové a výrobní vady. CF-C1 je dle Panasonicu testován tak, aby vydržel za provozu pád z výšky 76 cm bez rizika poškození jeho konstrukce i uložených dat na disku.  

S cílem zajistit podnikovým uživatelům možnost rychle přenášet klíčová data ze zařízení do firmy přichází Toughbook CF-C1 s konektivitou 3G, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n a Bluetooth 2.1. Kromě toho je nový počítač Panasonicu vybaven  procesorem určeným pro podniková prostředí – Intel Core i5-520M vPro (2,4 GHz, s funkcí Turbo Boost až na 2,93 GHz, Intel Smart Cache 3MB).

Foto: Fotolia.com, JNT Visual

Našli jste v článku chybu?