Hlavní navigace

Opakovač Wi-Fi signálu TP-Link RE450 nabídne rychlost až 1 750 Mbit/s

Sdílet

Pavel Kreuziger 24. 9. 2015

Zařízení běžící ve dvou pásmech (2,4 GHz i 5 GHz) díky tomu umí přenášet data maximální teoretickou rychlostí 1 750 Mbit/s. Určené je hlavně pro oblasti, do nichž nedosáhne signál Wi-Fi z klasického routeru a je nutné jej tam posílit. Díky integrovanému gigabitovému ethernetovému portu lze opakovač využít taktéž jako bezdrátový adaptér pro přístroje neoplývající Wi-Fi modulem, jako jsou třeba některé chytré televize, herní konzole či Blu-ray přehrávače.

TP-Link RE450

Jak již bylo řečeno, pracuje repeater RE450 simultánně v pásmech 2,4 i 5 GHz. Celková kombinovaná rychlost v obou pásmech dosahuje 1 750 Mbit/s, z toho v pásmu 2,4 GHz 450 Mbit/s a v pásmu 5 GHz 1 300 Mbit/s. Díky tomu zvládá multitaskingové i náročnější operace typu přehrávání HD videa, hraní on-line her a podobně. A to v oblasti pokrývající podle místních podmínek plochu až tisíc metrů čtverečních.

TP-Link RE450 je kompatibilní se všemi běžnými bezdrátovými routery a jeho nastavení je tak docela jednoduché. Díky inteligentnímu indikátoru síly signálu lze repeater umístit optimálně v prostoru tak, aby co nejlépe splňoval svůj účel.

Opakovač TP-Link RE450 zakoupíte na českém trhu již nyní za doporučenou koncovou cenu 2 599 korun včetně DPH.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?