Hlavní navigace

Online videopůjčovna ČT končí

8. 12. 2009

Sdílet

Online videopůjčovna ČT je nezisková a končí

Podle včerejší tiskové zprávy vydané Českou televizí, ukončí online videopůjčovna ČT k 17. prosinci 2009 svůj provoz. Do té doby mohou uživatelé vyčerpat své kredity zhlédnutím nabízených snímků, zbývající částky jim budou vráceny. Na ukončení projektu Videopůjčovna ČT naváže nový projekt iVysílání, který přinese divákům většinu pořadů České televize na rozdíl od videopůjčovny zcela zdarma.

Ve Videopůjčovně ČT se během jejího dvouletého provozu registrovalo více než 130 000 diváků, kteří si stáhli dohromady téměř 160 000 snímků. Vybírat mohli z nabídky více než 1 100 titulů, jejíž šíře však v podstatě obsahovala pouze pár desítek filmů, seriálů a pohádek, což dle mnohých odborníků způsobilo neúspěch projektu online Videopůjčovny. Velký zájem zaznamenaly pouze některé seriály v čele s Nemocnicí na kraji města.

Zákazníci Videopůjčovny ČT mohou nyní dočerpat své přednabité kredity zhlédnutím nabízených snímků. Po skončení projektu budou moci v souladu s obchodními podmínkami požádat o vrácení nevyčerpaných částek. Nový projekt iVysílání ČT přinese většinu pořadů, k nimž Česká televize drží příslušná práva, zcela zdarma na adrese www.ivysilani.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).