Hlavní navigace

OKI uvádí novou barevnou A3 multifunkci - MC860

Sdílet

Čestmír Žák 27. 1. 2009

 

Nový kompaktní model MC860 zvládne vytisknout nebo zkopírovat 26 barevných stran A4 za minutu a 15 stran formátu A3. V černobílém tisku pak 34 stánek A4 za minutu a 17 stran formátu A3. Umožňuje tisk různých formátů od vizitek až po více než metrové bannery, to vše na papír s gramáží až 203 g/m2. Model je standardně vybaven duplexem pro oboustranný tisk, který omezuje spotřebu papíru a náklady na tisk. Zařízení MC860 vychází z úspěšné řady tiskáren C8000, díky níž se OKI stala jedničkou na trhu A3 barevného tisku v ČR.

Uživatelé mají k dispozici různé výstupy odpovídající jejich potřebám – ať už se jedná o A3 nebo A4, barevné či černobílé materiály. Dostupné jsou jak stolní konfigurace, tak samostatně stojící, se snadnou integrací do sítě. Model MC860 disponuje tzv. multi-tasking funkcí, což znamená, že lze tisknout a současně skenovat či kopírovat a umožňuje přerušení aktuální úlohy, což vede ke zvýšení produktivity a zkracuje se tak doba čekání na výtisk. Speciální funkce šifrovaného tisku ochrání citlivé dokumenty před zneužitím. Model MC860 nabízí náklady na tisk již od 1,70 Kč (bez DPH) za barevnou stránku A4 (při 5% pokrytí každou barvou, v ceně jsou započteny ceny veškerého spotřebního materiálu). Doporučená koncová cena začíná na hodnotě 84.800 Kč bez DPH.

„Model MC860 byl navržen s ohledem na potřeby barevného tisku a kopírování formátu A3 především v malých a středních firmách, a to s ohledem na jejich rozpočtové možnosti, včetně nákladů na tisk,“ uvádí Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems.

oki MC860

 

 

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).