Hlavní navigace

OKI představuje novou řadu barevných LED multifunkcí MC300 pro malé pracovní skupiny

Sdílet

Adam Šoltys 14. 9. 2009

OKI MC300

Nové síťové multifunkce formátu A4 nabízejí uživatelům tisk, kopírování, skenování a v případě modelu MC360 také faxování. Rychlost tisku je až 20 černobílých a 16 barevných stran za minutu.


O kvalitu tisku se stará digitální LED technologie. Software Template Manager 3.0, který je s novými multifunkcemi standardně dodáván, umožňuje díky připraveným šablonám vyrobit dokumenty v od vizitek až po více než metrové bannery. 

"Tiskárny MC350 a MC360 přinášejí kvalitní barevný tisk a jsou cenově dostupné pro  menší pracovní skupiny i domácí uživatele," říká Ing. Miroslav Tyburec, obchodní ředitel Oki Systems (Czech and Slovak) a doplňuje: „Pro zákazníky bude rozhodně zajímavý také fakt, že i na tuto novou řadu se vztahuje prodloužená tříletá záruka se servisem u zákazníka."

OKI MC350 a MC360 jsou nástupci multifunkčních zařízení C3520 a C3530. Oproti nim však nové modely nabízejí několik vylepšeními. Umožňují například skenování a faxování i bez přerušení probíhajícího tisku. Uživatelé jistě ocení i automatický podavač na 50 listů v základní výbavě, který zvládne kopírování velkého množství dokumentů bez nutnosti obsluhy. Samozřejmostí  je také intuitivní ovládací panel, jenž usnadní přístup k celé řadě dalších funkcí. Jednou z nich je možnost skenovat přímo do sítě, aniž by se musel používat dodatečný software nebo lokálně připojený počítač.


Modely MC350 a MC360 jsou v prodeji u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions.Doporučená koncová cena je od 11.690 Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).