Hlavní navigace

Odpovědi.cz od 1. září v ostrém provozu

27. 8. 2009

Sdílet

Odpovedi.cz

Manažer pro internetové projekty firmy Aspa, která provozuje nový server, Tomáš Pětivoký zdůvodňuje, proč ODPOVĚDI.cz vznikly.: „Ve vyspělých internetových zemích téměř polovina populace používá webové stránky, kde na zadané otázky z různých oborů odpovídá komunita uživatelů. V ČR se podobnou službu zatím nikomu masově rozšířit nepodařilo.“

V prvních týdnech zkušebního provozu měly ODPOVĚDI.cz přes 50 000 návštěvníků. To potvrzuje, že o službu bude velký zájem. ODPOVĚDI.cz se neustále rozvíjejí a doplňují o nové funkce, jako například „Hlídač“, který zajistí, že žádná otázka nebo odpověď uživateli neunikne.

Uživatelé mají možnost označovat otázky, které se jim zdají zajímavé a vyzdvihnout je tak mezi ostatními, a také označit užitečné odpovědi. Server ODPOVĚDI.cz je přehledně řazen do rozličných kategorií umožňující snadnou orientaci.

Ukončení testování portálu je k 31. 8., do plného provozu vstupuje od 1. 9. Zároveň budou spuštěny nové uživatelské funkce, které mají zpříjemnit život komunity.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).