Hlavní navigace

O2 představuje novou nabídku sad předplaceného mobilního internetu

Sdílet

Bohuslav Dvorský 15. 8. 2011

Zákazník bude mít nově k dispozici O2 Mobilní internet sadu za 995 Kč, se kterou může surfovat 3 měsíce v ceně sady. Stávající sada s pěti týdny internetu v ceně jej nyní vyjde na 695 Kč, tj. o 300 Kč méně. Nákupem v e-shopu O2 pak v obou případech ušetříte dalších 100 Kč. Sady předplaceného mobilního internetu s pěti týdny nebo třemi měsíci internetu v ceně budou k dispozici v O2 prodejních kanálech během příštího týdne.

"Pokud si chtějí mobilní internet vyzkoušet nebo surfovat jen příležitostně, mohou se připojit i bez tarifu nebo denních balíčků, a to za 30 Kč denně. Pokud preferují pohodlí a připojení nastálo, mohou vybírat z několika paušálních tarifů od 300 Kč měsíčně," objasňuje možnosti v tiskovém prohlášení Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

O2 Mobilní internet sada

Tuto sadu tvoří předplacená SIM karta, 5 týdnů, 3 nebo 6 měsíců internetu v ceně a USB modem Huawei E1750. Instalace služby je velmi jednoduchá. Stačí vsunout modem do USB portu počítače, který sám spustí průvodce instalací a kliknout na ikonu O2 průvodce připojením.

O2 Přeplacený mobilní internet - denní internetové balíčky

Služba O2 Předplacený mobilní internet s denními balíčky slouží pro občasné připojení k internetu. Zákazníci se nemusí vázat smlouvou a pravidelným paušálem. Je dostupná ve čtyřech variantách podle počtu zakoupených denních balíčků. Denní balíčky se skládají z 24 hodinových bloků, které zákazník může čerpat kdykoliv během 2 měsíců od data jejich aktivace. V rámci jednoho bloku se pak může libovolně připojovat a odpojovat. Během tohoto intervalu má zákazník k dispozici 500 MB dat (FUP).

Internet na den

Denní internet za 30 Kč za den je vhodný pro ty, kteří si chtějí surfování vyzkoušet nebo se připojit občas.FUP limit je 30 MB na den. Surfování je jednoduché - stačí vsunout USB modem do počítače a otevřít internetový prohlížeč. Není třeba žádná aktivace.

Více o nabídce mobilního internetu najdete na webu.

Našli jste v článku chybu?