Hlavní navigace

Nový server o internetovém byznysu a marketingu - TyInternety.cz

Sdílet

Karel Krutý 7. 8. 2009

Vše o internetovém byznysu a marketingu na TyInternety.cz

 

Cílem projektu je nabídnout ucelené zpravodajství o všem, co se děje na „těch internetech“, ze světa médií, byznysu a marketingu. České příbuzné servery se zaměřují na masová témata, TyInternety.cz chce slovy svých autorů oslovit internetové profesionály – pracovníky mediálních agentur, internetové podnikatele a investory. Nezůstane však jen u zpravodajství, důležitou součástí je plán na vybudování zcela nové platformy pro sdílení kontaktů a zkušeností – v online i offline podobě.

TyInternety.cz přináší informace ze sedmi hlavních oblastí: Média, Reklama, Mobilně, Startupy, Sociální sítě, Události a Služby. V každé sekci bude web přinášet informace, které nejsou ve většině případů jinde v češtině dostupné. Nezůstane jen u klasického zpravodajství, projekt TyInternety.cz chce nabídnout přidanou hodnotu v podobě nejzajímavějších videí, reportáží z českých i zahraničních internetových konferencí a výzkumů českého i zahraničního internetového trhu.

V průběhu následujících týdnů bude spuštěna i anglická mutace, která se bude cíleně věnovat CEE (Central and Eastern Europe) internetovému trhu.


www.tyinternety.cz

Našli jste v článku chybu?