Hlavní navigace

Nový komunikátor Nokia E7 ponese logo pořadu Otázky Václava Moravce

Sdílet

Jan Bednařík 28. 4. 2011

Reklamní kampaň zaměřená na prodej nového komunikátoru Nokia E7 bude cílit především na představení multimediálních schopností, jimiž zařízení disponuje. V rámci kampaně smartphone ponese logo jednoho z nejsledovanějších programů české televize Otázek Václava Moravce, což bude potvrzovat fakt, že komunikátor E7 může zastávat funkci velmi užitečného informačního zařízení.

Ředitel Nových médií Milan Fridrich pro Českou televizi sdělil: „Jedna z budoucností televize je v mobilních aplikacích. ČT má co nabídnout a výrobci telefonů si toho všimli. Nejde přitom jen o ČT24. Na chytrých Nokiích stejně jako v iPhonech nebo telefonech se systémem Google Android vysílá jak ČT24 tak sportovní ČT4 a brzy k nim přibude volně přístupný internetový videoarchiv ČT iVysílání."

Obchodní ředitel společnosti Nokia pro Českou republiku a Slovensko pak dodává: „Nokia E7 je nástupcem ikonické řady komunikátorů. Se svou čtyřpalcovou dotykovou obrazovkou a plnohodnotnou klávesnicí je ideálním modelem pro uživatele, kteří potřebují pracovat s dokumenty, upravovat tabulky a prohlížet prezentace. Samozřejmostí jsou bezpečnostní řešení, která chrání citlivá firemní data. Nokia E7 uspokojí i ty, kteří čekají od komunikátoru nejenom práci, ale i zábavu. Díky celé řadě aplikací, včetně ČT4 Sport a ČT24.“

Komunikátor Nokia E7 je v ČR k dostání v průměru za 13 000 Kč.

Našli jste v článku chybu?