Hlavní navigace

Fritz! WLAN USB klient pro 802.11n od německého výrobce AVM

Sdílet

Čestmír Žák 18. 4. 2010

Fritz! WLAN USB klientpro  802.11n od německého výrobce AVM


Nový klient podporuje  standard 802.11n v pásmu 2.4 GHz a dosahuje tak přenosových rychlostí až 150 megabitů za sekundu. Díky technologii “Stick & Surf” zařízení podle výrobce automaticky vybuduje WLAN šifrované spojení. Doporučená koncová cena produktu činí 49 euro (1300 Kč).

FRITZ!WLAN USB klient N 2.4 podporuje WLAN N standard v pásmu 2.4 GHz a nabízí tak bezdrátový Internet s teoretickou rychlostí až 150 megabit za sekundu. Navíc je tento produkt kompatibilní se standardy g a  b.

FRITZ!WLAN USB klient N 2.4 umožňuje automatickou WLAN instalaci, při níž spáruje například produkt FRITZ!Box Fon WLAN 7270 s PC nebo laptopem během několika sekund. Postup je takový, že   FRITZ!WLAN USB klienta N zapojíte do USB portu vašeho FRITZ!Boxu. Ten následně přenese veškerá nastavení a bezpečnostní klíče na tohoto klienta, který pak připojíte do vašeho PC nebo laptopu a klient pak sám do něj nainstaluje příslušná nastavení a současně vybuduje WLAN bezpečné spojení. Není třeba žádné instalační CD, alespoň za předpokladu, že se jedná o systém s Windows XP (Service Pack 2), Windows Vista or Windows 7.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).