Hlavní navigace

Novou klávesnici od Logitechu můžete umýt společně s nádobím

22. 8. 2012

Sdílet

Společnost Logitech dnes představila počítačovou klávesnici Washable Keyboard K310, jež se vyznačuje svým vodotěsným konstrukčním zpracováním. Bez úhony na funkčnosti ji můžete ponořit do hloubky až 28 cm a snadno ji tak omýt od nečistot. Nemusíte se přitom bát o smazání popisků kláves, neboť Logitech při výrobě využil laserový potisk a ochranný UV potah. Pro snadné vysušení jsou pak na spodní stěně vyvedeny odvodňovací kanálky.

logitech k310

„Všichni jsme již zažili tu nepříjemnou chvíli nepozornosti následovanou záchvatem paniky, když se po klávesnici znenadání rozleje limonáda nebo čerstvě uvařená káva,“ říká Sophie Le Guen, ředitelka pro myši a klávesnice společnosti Logitech. „Protože se podobné nepříjemnosti stanou, ať už jste jakkoliv opatrní, navrhnul Logitech klávesnici Washable Keyboard K310, která i po delší době používání může stále vypadat i fungovat jako nová.“

Podívejte se také na demonstrační video, kde Logitech novou umyvatelnou klávesnici představuje.

logitech k310

Cena a dostupnost

Klávesnice Washable Keyboard K310 bude v Evropě dostupná od října letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 39,99 EUR (zhruba 1 000 Kč).

 

Zdroj: news.logitech.com

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).