Hlavní navigace

Novinky od Jabry cílí na sportovce

10. 12. 2014

Sdílet

První z novinek se jmenuje Jabra Sport Pulse Wireless a jak již název napovídá, jedná se o sluchátka bezdrátová. Umějí se s mobilními zařízeními párovat pomocí technologie NFC a navíc mají integrovaný monitor tepové frekvence. Pecková sluchátka jsou testována podle vojenských standardů Spojených států a mají certifikaci IP55, což znamená, že jsou odolná proti pádu i znečištění a navíc prošla teplotní a vlhkostní zkouškou. K vlastnostem se dále řadí bezdrátový zvuk Dolby či až pět hodin hovoru nebo poslechu hudby na jedno nabití a pohotovostní doba 10 hodin.

Jabra Sport Pulse Wireless

Zvuk Dolby podporují i další dostupná sluchátka, Jabra Sport Rox. Zařízení opět umí technologii NFC a nabízí prvotřídní bezdrátový stereofonní zvuk (A2DP). Jde o magnetická pecková sluchátka, která díky svému designu dobře drží v uších uživatele. Také model Rox je testován na odolnost podle amerických standardů. Kromě toho je k dispozici možnost ovládání hovoru a hudby přímo ze sluchátek. Baterie vydrží až na 5,5 hodiny hovoru, pohotovostní doba pak činí 18 dní.

Obě zařízení jsou doplněna o možnost spárování s aplikací Jabra Sport Life, která je komplexním tréninkovým řešením pro platformy Android a iOS. Stáhnout ji lze na příslušném app storu.

Zdroj: TZ Jabra

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).