Hlavní navigace

Tablet od Apple se představí nejspíš 27. ledna

19. 1. 2010

Sdílet

Novinka od Apple se představí nejspíš 27. ledna

Pravděpodobné představení jednoho z největších taháků Apple pro tento rok už má svůj termín. Mělo by se tak stát 27. ledna, kdy začne produktová tiskovka společnosti v San Franciscu. Pozvánka na tuto událost neobsahuje žádné podrobnější informace o tom, co by se tento den mělo odehrát. To by mohlo evokovat skutečnost, že se nic zásadního nestane.

Tak tomu ale s největší pravděpodobností nebude. Když totiž Apple představuje nějaké menší novinky, nějakým způsobem na ně už v pozvánce upozorní. Tentokrát zřejmě záměrně nechává ještě několik dní volné pole spekulacím, které však hraničí s jistotou.

Apple totiž podle všeho skutečně finišuje na svém tabletu, kterému se začalo říkat iSlate (nemusí jít o skutečný název). Ten by měl sloužit jako multifunkční zařízení, například pro pohodlné hraní her či coby čtečka knih a časopisů. Nějakým způsobem by se na něm mělo dát i psát.

Podle uniklých informací chce Apple v prvním roce prodat deset milionů tabletů, což je velice odvážné číslo, jež indikuje důvěru managementu v tento produkt. Zřejmě tak opět přinese něco, co konkurence bude teprve kopírovat. Tedy za předpokladu, že iSlate uspěje.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).