Hlavní navigace

Nové smartphony Samsung řady Omnia

Sdílet

Jan Mazal 18. 6. 2009

Nové smartphony Samsung řady OmniaOmnia II (i8000)

Omnia II je určen těm uživatelům smartphone telefonů, kteří požadují lepší a pohodlnější používání multimediálních aplikací v podobě Windows Mobile 6.1 Professional. Díky největšímu AMOLED displeji na trhu (tolik alespoň tvrdí výrobce) s úhlopříčkou 3,7 palce a rozlišením WVGA může Omnia II nabídnout vysokou čitelnost displeje i na denním světle.

Společně s většími ikonami a jednodušší strukturou tak Omnia II nabízí uživatelské rozhraní optimalizované pro dotykové ovládání a přizpůsobené požadavkům zákazníků. Produkt je vybaven uživatelským rozhraním TouchWiz 2.0 a 3D efekty. Pokročilé odporové snímání dotyku umožňuje dle vyjádření Samsungu rychlejší a přesnější odezvu dotykového ovládání.

Novinka dokáže pracovat se záznamem videa v DVD kvalitě (480p). Díky technologiím připojení HSUPA 5,76 Mb/s, HSDPA 7,2 Mb/s a Wi-Fi mohou uživatelé telefonu Omnia II i na cestách přistupovat k internetovému obsahu a stahovat jej. Paměť s kapacitou až 48 GB umožňuje uložit v telefonu veškerý potřebný obsah.

 

OmniaPRO (B7610)

OmniaPRO B7610 nabizí funkce optimalizované pro práci i zábavu - hybridní systém dotykového ovládání a klávesnice QWERTYzde má být řešením pro potřebnou všestrannost. Při práci oceníte push e-mail umožňující správu více účtů, protože OmniaPRO B7610 podporuje řadu podnikových e-mailových řešení, jakož i aplikace sady Microsoft Office. Uživatelé mají také díky aplikaci Opera 9.5 a rychlým datovým přenosům HSDPA a Wi-Fi přístup k internetovému prohlížeči, jak jej znají ze svého PC.

Dále novinka disponuje funkcionalitou 5megapixelového fotoaparátu s funkcí smile shot (zachycení úsměvu). A-GPS s podporou navigace se postará o to, aby se majitel telefonu na svých cestách nikdy neztratil.

 

OmniaPRO (B7320)

Těm, kteří rádi komunikují a udržují vztahy po síti, přináší OmniaPRO B7320 řadu společenských síťových aplikací, jako je například Facebook a MySpace, jakož i podporu okamžitých zpráv v rámci služeb MSN, Google Talk či Yahoo Chat. O další formy zábavy kdykoli a kdekoli se postarají funkce jako například 3megapixelový fotoaparát, FM rádio s RDS, nebo Wi-Fi.

 

OmniaLITE (B7300)

OmniaLITE je určen uživatelům, kteří požadují smartphone s jednoduchým rozhraním a podporou multimédií, internetu a administrativních funkcí. Uživatelské rozhraní TouchWiz 2.0 a on-line widgety, které lze stáhnout z internetu, přispívají k uživatelské přívětivosti.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).