Hlavní navigace

Nové řady 3D monitorů od LG nabídnou výhody IPS

Sdílet

Pavel Kreuziger 8. 1. 2012

Všechny nové řady přinesou vysoké rozlišení, široké pozorovací úhly a přesné barvy, čímž naplno využijí možnosti IPS technologie a budou vhodné jak pro domácí zábavu, tak pro profesionální práci.

První z nových řad, DM92, v sobě kombinuje nejnovější technologie a originální design. Displej má úhlopříčku 27 palců (tedy 69 centimetrů) a stojí na lesklém chromovém podstavci. Nabízí širší pozorovací úhly při sledování 3D obsahu než standardní 3D monitory.

Další řadou je LG DM82, která přichází s úhlopříčkou 23 palců (58 cm). Futuristický vzhled zařízení je docílen také podstavcem, který tvoří tenký čtverec přecházející v kovový krk. Součástí monitoru schopného zobrazovat trojrozměrný obsah ve vysoké kvalitě jsou i integrované reproduktory o výkonu 7 W.

Série LG DM52 bude mít úhlopříčky 27 a 23 palců. Univerzální 3D monitory s IPS panelem budou podporovat různá rozhraní. Samozřejmostí je HDMI a USB vstup pro přehrávání multimédií z externího disku.

Posledním modelem je monitor LG D43, který je optimalizovaný pro trojrozměrné přehrávání. Mezi jeho základní vlastnosti patří vysoké rozlišení, přesné barvy a režim 3D effect, který je schopen překonvertovat klasický 2D obraz do 3D. Hloubku trojrozměrného obrazu potom upravíte speciální klávesou.

Na všechny novinky se domáci uživatelé mohou těšit na přelomu prvního a druhého čtvrtletí letošního roku.


Našli jste v článku chybu?