Hlavní navigace

Nové myši Logitech pro lesklý povrch

20. 8. 2009

Sdílet

Logitech pozval hlodavce i na sklo

Myši jsou vybaveny debutující technologií Logitech Darkfield Laser Tracking, což je technologie umožňující snímat pohyb na extrémně hladkých nebo průhledných površích – jako jsou nalakované desky stolů nebo sklo.

Průzkum společnosti Logitech ukázal, že 40 procent lidí má ve svých domovech skleněné povrchy. To spolu se zvyšující se oblibou notebooků znamená, že lidé s počítači přecházejí z místa na místo a přicházejí do styku se všemožnými povrchy - jako je žula nebo nalakované dřevo -, které u standardních myší výrazně snižují jejich snímací schopnosti.

„Notebooky získaly v posledních několika letech oblibu z důvodu svobody, kterou nabízejí - dnešní lidé chtějí být v kontaktu se svým digitálním světem kdykoli a kdekoli. Nicméně až dodnes nebyla žádná myš schopná tuto flexibilitu poskytnout," řekl Rory Dooley, senior viceprezident společnosti Logitech a generální ředitel obchodní divize Control Devices. "Díky Logitech Darkfield si můžete být vždy jisti, že vás vaše myš Logitech nezklame, ať už pročítáte ranní zprávy na žulové desce vaší kuchyňské linky nebo v zaměstnání pracujete s tabulkovým procesorem na skleněném pracovním stole."

Nová technologie je podporována myšmi Logitech® Performance Mouse MX™ a Logitech® Anywhere Mouse MX™. Na výběr tak uživatelé mají jak myš v plné velikosti, tak i kompaktnější, notebookovou myš.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).