Hlavní navigace

Nové modely fotoaparátů Sony Cyber-Shot pro letošní sezónu

Sdílet

Pavel Kreuziger 15. 4. 2012

Nejvyšší model DSC-HX20V disponuje 20násobným optickým zoomem a snímačem Exmor R CMOS s rozlišením 18,2 efektivních megapixelů. Nejnovější obrazový procesor BIONZ se navíc stará o bezchybné snímky s nízkým šumem. Model HX20V je vybaven objektivem AA (Advanced Aspherical) s vyšším rozsahem zoomu při zachování kompaktního těla.

Nejtenčím fotoaparátem řady je pak model DSC-WX100, který je v nejtenčím místě široký pouhých 17,5 mm, přičemž stále nabízí 10násobný optický zoom. Další novinkou je model DSC-HX200V, který nabízí jednoduché manuální ovládací prvky a především 30násobné optické přiblížení. Tento přístroj zvládá natáčení Full HD 50p videa či vysokorychlostní autofokus (zaostření při denním světle již za 13 sekund).

Model DSC-TX20 vypadá jako kreditní karta – a není ani o moc větší. Jeho specialitou je vodotěsnost až do pěti metrů a odolnost proti mrazu a pádu z výšky až 1,5 metru. Další štíhlý model, DSC-W690, se specializuje na panoramatické záběry za pomoci funkce 360 Sweep Panorama. A nakonec je tu DSC-H90, který disponuje 16násobným optickým zoomem a 24 mm širokoúhlým záběrem.


Našli jste v článku chybu?