Hlavní navigace

Nová řešení mezi notebooky i desktopy od HP

Sdílet

Pavel Kreuziger 15. 5. 2012

První novinkou jsou nové modely řady Ultrabook – HP Spectre Pro pro uživatele, kteří vyžadují pokročilé funkce ve stylovém provedení, dále výkonný HP ENVY Ultrabook pro ty, kteří se chtějí bavit, a nakonec HP EliteBook Folio 9470m pro firemní zákazníky, zejména IT oddělení malých a velkých firem.

Společnost HP dále rozšiřuje své portfolio multimediálním notebookem v tenkém provedení a novém designu, který se označuje názvem Pavilion m6. Ten je designově postaven na nové firemní koncepci HP Mosaic a poslední generaci procesorů Intel či AMD. Z volitelného příslušenství si zákazníci mohou vybrat i podsvícenou klávesnici a dedikovanou grafickou kartu.

Dalšími představenými novinkami jsou výkonná řešení pro firmy. Mezi produkty této kategorie patří třeba HP t410 All-in-One (AiO) Smart Zero Klient, který je navržen zejména pro školství, zdravotnictví a obchod a vyznačuje se především nízkou spotřebou energie při zachování výkonu a komfortu srovnatelného s klasickým desktopovým PC. Dále se firemní uživatelé dočkají dotykových displejů HP RP7 určených pro maloobchod, dotykových monitorů HP L6015tm a HP L6017tm Retail Touch Monitors a v neposlední řadě také nové výkonné pracovní stanice HP Z220.

Jako poslední zmíníme osobní počítače a notebooky pro firemní uživatele. Kromě výše zmíněného EliteBooku Folio 9470m jsou nově k dispozici i notebooky EliteBook p-series odolné proti vibracím, prachu, výšce, teplotě a pádu, a dále stolní počítače HP Compaq Pro 6300 a HP Compaq Elite 8300 spojující bezpečnost, spolehlivost a výkon.

Našli jste v článku chybu?