Hlavní navigace

Nová řešení od HP pro malé a střední firmy

14. 10. 2009

Sdílet

Nová řešení HP rozvíjejí možnosti podnikání malých a středně velkých firem

 

Řada produktů HP StorageWorks X500 Data Vault (s cenami od 699 USD) umoňuje podle HP malým a středním firmám firmám zůstat konkurenceschopnými díky vylepšení ochrany důležitých obchodních dat a automatizaci zálohování. Menším firmám, které mají do deseti klientských PC, umožňuje ukládat informace na centrálním místě a sdílet soubory z kanceláří či odkudkoli na světě díky vzdálenému přístupu.

HP StorageWorks X3000 Network Storage Systems High Availability Bundles (Balíčky vysoké dostupnosti pro síťové úložné systémy HP StorageWorks X3000) kombinují hardware a software do řešení sdíleného úložiště tak, aby byla zajištěna provozuschopnost všech komponent. Tyto balíčky jsou založeny na síťových úložištích HP StorageWorks X3000 a diskových polích HP StorageWorks MSA2000 G2 a mají zvyšovat efektivitu díky automatické eliminaci duplicitních souborů, ochraně před poruchami disků a zkrácení doby nastavení až o 50 %. Toto řešení má pomáhat firmám udržet náklady pod kontrolou, protože nevyžaduje další licenční poplatky za síťové protokoly, replikaci souborů či schopnosti snímkování.

HP ProCurve 1810G nabízí možnosti gigabitového připojení, které lze spravovat bez potřeby velkého počtu specializovaných pracovníků, bezvětrákovou konstrukci pro tichý provoz, montáž pro umístění na jakémkoli místě a možnosti pokročilého síťového zabezpečení. Osmiportový model navíc disponuje rovněž možností napájení po datovém síťovém kabelu (Power-over-Ethernet), aby jej bylo možné provozovat i v místech bez snadno dostupných elektrických zásuvek. Nová řada přepínačů navíc obsahuje doživotní záruku ProCurve Lifetime Warranty.

HP ProBook 5310m je podle HP údajně nejtenčí notebook s plnohodnotným výkonem na světě – jeho tloušťka činí 2.29 cm a hmotnost 1.68 kg. Dle informací pocházejících od HP se hodí pro uživatele, kteří často cestují a pracují mimo kancelář, navíc dosahuje až sedmihodinové výdrže baterie, je vybaven LED displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 13,3 palců, a výkonným procesorem se sníženou spotřebou. Díky funkci HP QuickWeb mohou uživatelé již během několika sekund po zapnutí notebooku využívat přístupu na internet.

Řada tiskáren HP Color LaserJet Professional CP5220, dostupná aktuálně v obchodních sítích v Evropě a Asii, nabízí zajímavou kvalitu tisku a síťový provoz pro menší pracovní kolektivy. Jde o první tiskárnu, která nabízí technologii HP Auto-Off Technology, která neustále monitoruje, zda neprobíhá žádný tisk, a automaticky upravuje natavení napájení. Aby dokázaly malé a střední firmy zvolit pro ně nejvhodnější tiskové řešení HP LaserJet, představilo HP nová označení. Zákazníci z řad SMB firem si nyní mohou vybírat z řady tiskáren HP LaserJet „Professional“, zaměřené na co nejvýhodnější poměr cena/výkon, zatímco větší organizace si mohou vybírat z nejvýkonnějšího portfolia HP LaserJet „Enterprise.“

HP spojilo své síly s Yahoo!, aby malým firmám společně pomohli budovat soudržnou identitu značky napříč různými online a offline marketingovými funkcemi. Prostřednictvím služby HP Creative Studio, stránek HP Total Care a portálu Yahoo! Small Business mohou zákazníci využívat nabídky zahrnující webový hosting za 7,46 USD měsíčně (140 Kč) či přistupovat ke službám pro tvorbu vlastního designu, které nabízí služba Logoworks by HP.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).