Hlavní navigace

Nová řada reproduktorů Sweex Arena

Sdílet

Čestmír Žák 12. 12. 2010

Nová série reproduktorů Sweex Arena Speaker je dostupná v 2.0 a 2.1 provedení. Hlasitost můžete ovládat na dálku pomocí kabelového ovládání (180 cm dlouhý kabel), anebo pokud si chcete vaši hudbu užívat sami, lze k reproduktorům připojit sluchátka.

Reproduktory série Sweex Arena lze připojit jak k počítači, tak k televizi, přenosnému přehrávači či k herní konzole. Obě verze jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – černo-stříbrném, černo-červeném a bílo-stříbrném. Reproduktory jsou napájené standardně ze sítě. Sweex Arena 2.0 Speaker Set a i Sweex Arena 2.1 Speaker System jsou kompatibilní s operačními systémy MS Windows XP, Vista, Windows 7 a Apple Mac OSX.

Výrobce poskytuje na produkty standardní dvouletou záruku, kterou si však po online registraci můžete automaticky prodloužit o dalších 10 let. Více informací o záruce na Sweex.com/12yearwarranty. Obě soustavy reproduktorů budou na trhu k dispozici za pár dní a doporučené koncové ceny jsou pro Sweex Arena 2.0 Speaker Set 465 Kč a pro Sweex Arena 2.1 Speaker System 1069 Kč.

Našli jste v článku chybu?