Hlavní navigace

Nová řada chytrých laserových tiskáren od Canonu

19. 4. 2012

Sdílet

Součástí nové řady jsou modely i-SENSYS LBP6680x a i-SENSYS LBP6670dn. Základem je architektura používaná například u modelů úspěšné řady imageRUNNER ADVANCE. Nové tiskárny disponují řadou pokročilých funkcí, jako například podporou Adobe PostScript.

Oba modely jsou kompatibilní s uniFLOW, což je komplexní platforma správy tisku a skenování, která zvyšuje efektivitu tisku v organizacích a snižuje náklady na tisk pomocí možností kontroly a úpravy pokročilými nástroji.

Zařízení s označením i-SENSYS LBP6680x navíc disponuje technologií MEAP, která umožňuje pokročilou integrací do firemního prostředí a nabízí vylepšené bezpečnostní funkce včetně identifikace uživatele.

Nové tiskárny nabízí podnikové funkce a vysoký výkon, spojený s nemalou úsporou času – tisknou totiž rychlostí 33 stran za minutu a jsou schopny automaticky tisknout oboustranně. Ovládat tisk můžete na pětiřádkovém LCD displeji. Lze také vytvářet kvalitní dokumenty o rozlišení až 1 200 x 1 200 dpi.

Oba modely spotřebovávají 1,3 kWh energie za týden a mají funkci automatického vypnutí, což má pozitivní vliv na životní prostředí. Novou řadu i-SENSYS LBP6600 seženete na českém trhu od května 2012.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).