Hlavní navigace

Nová generace herních notebooků Toshiba Qosmio

Sdílet

Jakub Vitásek 1. 6. 2011

Modely Qosmio X770 jsou vybaveny technologiemi, které spojují výkon s realistickým vyobrazením náročných herních scén. Model Qosmio X770 3D navíc podporuje aktivní technologii 3D a přenáší tak zážitek ze hry do třetí dimenze. Modely Qosmio X770 3D a Qosmio X770 budou dostupné na evropském trhu ve druhém čtvrtletí roku 2011. Na český a slovenský trh bude ve druhém čtvrtletí 2011 uveden pouze model Qosmio X770 3D, který bude standardně nabízen s tříletou záruční dobou.

Qosmio X770

Notebook se může pochlubit čtyřjádrovým procesorem a moderní grafickou kartou nVidia. Nabízí kvalitní obraz v plném rozlišení 1080p, který dle výrobce proti předchozí generaci notebooků přináší větší zážitek ze hry díky realističtějšímu zobrazení herních scén. Model Qosmio X770 navíc disponuje pamětí o velikosti 4 GB, 6 GB, nebo dokonce 8 GB a skvělým displejem HD+ o úhlopříčce 43,9 cm (17,3''). Hybridní pevný disk Solid State Hybrid 4G s technologií adaptivní paměti umožňuje vysoký výpočetní výkon a velmi rychlé spuštění notebooku. Výstup HDMI navíc usnadňuje připojení notebooku k ještě většímu externímu monitoru.

Toshiba Qosmio

Kromě těchto parametrů model Qosmio X770 3D navíc nabízí full HD 3D displej o úhlopříčce 43,9 cm (17,3'') s podporou pro technologii nVidia 3D Vision, která uživateli umožňuje vidět trojrozměrný obraz prostřednictvím aktivních brýlí. Vestavěná 3D kamera s dvěma čočkami umožňuje nahrávat 3D video i snímat 3D fotografie.

Oba modely Qosmio X770 disponují reproduktory Harman/Kardon a subwooferem pro výraznější podání basů. Díky podpoře pro systém Dolby Advanced Audio pak tyto notebooky nabízí kvalitní zvuk, spojovaný spíše s nejmodernějšími highendovými audiosystémy.

Výpočetní výkon modelu Qosmio X770 je jako stvořen pro převod filmových DVD z formátu 2D na formát 3D. Model Qosmio X770 zároveň podporuje streaming 3D filmů na externí 3D obrazovku přes výstup HDMI a umožňuje tak společný zážitek ze sledování filmů ve 3D celé rodině i jejím přátelům. Technologie nVidia 3DTV Play v modelu Qosmio X770 3D využívá výpočetní sílu grafického procesoru k převodu počítačových her na formát 3D a umožňuje tak jejich hraní na připojené 3D obrazovce.

Našli jste v článku chybu?