Hlavní navigace

Notebooky Samsung oficiálně na českém trhu

6. 3. 2010

Sdílet

Notebooky Samsung oficiálně na českém trhu


Samsung  rozšířil své portfolio produktů na českém trhu o sortiment notebooků.  Jako první se českému uživateli představí stylové notebooky Samsung řady R v podobě výkonných modelů Samsung R780, R580 a R480 a stylových modelů Samsung R530.

R780

Elegantní designové provedení Touch of Color nabízí možnost volby vzoru, kryt notebooku je navíc odolný proti poškrábání a je speciálně navržen tak, aby na něm nezůstávaly otisky prstů a aby chránil notebook před nárazy a otřesy při každodenním používání.

Notebooky Samsung řady R disponují také paletou užitečných nástrojů, mezi něž patří například USB port „sleep-and-charge“ (pouze u modelů R780, R580 a R480), díky kterému můžete přenosná zařízení nabíjet i v případě, že je notebook vypnutý.  Další užitečnou funkcí je aplikace AnyPC pro vzdálený přístup do počítače. Ta umožní připojení k počítači doma nebo v kanceláři, a usnadňuje tak přenos a prohlížení souborů v případě, že jste třeba na cestách. Unikátní software Phoenix Failsafe (pouze u modelů R580, R530 a R480) poskytuje nástroj pro sledování vašeho počítače, pokud dojde k jeho odcizení. Tato služba, která má odradit zloděje, vám umožní vystopovat místo ztraceného nebo ukradeného notebooku a šifrovat, spravovat, stahovat nebo mazat vaše životně důležitá data.

R530
Notebooky Samsung R780, R580 a R480 a R530 budou v prodeji v České republice od 14.990,- včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).