Hlavní navigace

Norton Online Family Premier s funkcí pro monitorování videa

Sdílet

Čestmír Žák 30. 11. 2010

Společnost Symantec představila službu Norton Online Family Premier, která zvládá monitorování on-line videí, 90denní historii a automatické hlášení o on-line aktivitách. Norton Online Family Premier je k dispozici za zaváděcí cenu  29,99 $  (550 Kč) na jeden rok. Základní verze Norton Online Family je i nadále k dispozici zdarma. Obě verze naleznete na https://onlinefamily.norton.com. Norton Online Family Premier lze zatím zakoupit pouze ve Spojených státech.

Norton Online Family Premier zachovává všechny funkce základní verze, včetně přehledné historie prohlížení webových stránek, informací o profilech na sociálních sítích (jméno, věk, e-mailová adresa), monitorování IM  a možnosti blokovat vybrané webové stránky nebo typy nevhodných webových stránek.

Verze Premier přináší novou funkci pro monitorování videa a obsahuje i seznam videí, která děti sledovaly na YouTube a dalších předních serverech pro sdílení videí  a umožňuje rodičům také rychle zobrazit ukázky každého videa. Nedávná studie  ukazuje, že návštěva on-line webů s videi je třetí nejpopulárnější on-line aktivita hned za sociálními  sítěmi a hraním her. Počet videí na internetu neustále roste a Norton Online Family Premier proto nabízí rodičům funkci monitorování videí, aby věděli, že se jejich děti dívají na obsah, který je vhodný k jejich věku.

Norton Online Family Premier lze používat na PC (Windows 7, Windows XP Home nebo Professional, SP2 nebo novější; Windows XP Media Center Edition 2005, Windows Vista 32-bit nebo 64-bit, SP1 nebo novější) nebo počítačích Mac (Mac OS X 10.5).

Našli jste v článku chybu?