Hlavní navigace

Norton odstartoval prodej elektronických licencí v ČR

7. 8. 2011

Sdílet

Ke stažení softwaru potom stačí pouze aktivační kód, takže zákazníci mohou používat zakoupený produkt téměř okamžitě. Česká republika je dle tiského prohlášení první zemí v Evropě, kde tým Norton společnosti Symantec prodej elektronických licencí zahájil. Jedná se přitom o pouhé rozšíření možností prodeje, klasické krabicové verze jsou nadále k dostání.

Díky PC Worldu máte možnost si oba nabízené produkty bezplatně vyzkoušet po dobu celých 90 dní. Podrobnější informace a odkaz ke stažení získáte prostřednictvím následujících odkazů:

 

Download: Norton 360 v5.0 na 90 dnů zdarma

Vzhledem k dramatickému narůstu hrozeb potřebují uživatelé komplexní ochranu identity, počítače a důležitých souborů, když jsou on-line a vyhledávají, nakupují, věnují se bankovnictví nebo si povídají s přáteli na sociálních sítích. Tým Norton společnosti Symantec jim k tomuto účelu nabízí komplexní bezpečnostní software Norton 360 verze 5.0.

Norton 360 verze 5.0

Download: Norton Internet Security 2011 na 90 dnů zdarma

Norton Internet Security 2011 potvrzuje závazek týmu Norton vytvářet v rámci boje proti počítačové kriminalitě rychlé a efektivní bezpečnostní produkty. Součástí softwaru je i bezplatný nástroj Norton Power Eraser určený k agresivnímu vyhledávání a odstraňování falešných antivirových neboli „scarewarových“ aplikací.

Norton Internet Security 2011

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).