Hlavní navigace

Nokia představuje modely z řady classic: 6700, 6303 a 2700

Sdílet

David Zajíc 30. 1. 2009

nokia 6700V čele této nové řady stojí Nokia 6700 classic, která je nástupcem jednoho z nejúspěšnějších modelů značky Nokia, 6300ky. Nokia 6700 classic dle tiskové informace Nokie nastavuje laťku ještě výš, jelikož je to telefon klasické konstrukce s elegantním štíhlým designem a vyváženou praktičností.

Nokia 6700 classic kombinuje hladký povrch, kvalitní materiály a precizně zpracované díly (klávesnice je celokovová). Nokia 6700 prošla oproti svému předchůdci inovacemi a zlepšeními ve všech oblastech. Přichází tak s 5megapixelovým fotoaparátem, A-GPS navigací s podklady Nokia Mapy a s vysokorychlostním připojením k internetu s možností sdílení obrázků a videí. S odhadovanou maloobchodní cenou 235 eur bez daně a dotací je Nokia 6700 classic přesně adresována majitelům původního modelu Nokia 6300.

nokia 6303Nokia 6303 classic, jejíž odhadovaná maloobchodní cena se bude pohybovat okolo 135 eur bez daně a dotací, je ideální volbou pro uživatele, kterým plně vyhovují funkce stávajícího modelu Nokia 6300. Ve výbavě nechybí 3,2megapixelový fotoaparát, displej s úhlopříčkou 2,2 palce ani předehrané Nokia Mapy. Nokia 6303 classic tak spojuje bohatou nabídku funkcí s výbornou výdrží baterie. Navíc lze k telefonu připojit jakékoliv hudební příslušenství pomocí standardního 3,5 mm audio konektoru a rázem máte plnohodnotný hudební přehrávač, do kterého si můžete nahrát tisíce oblíbených skladeb.

nokia 2700Třetí a poslední představenou novinkou je klasicky konstruovaná Nokia 2700 classic, jejíž odhadovaná cena je 65 eur bez daně a dotací. Jde o jeden z nejlevnějších telefonů Nokia, který však nepostrádá ty nejdůležitější funkce. Nabízí paměť o velikosti až 2 GB pomocí paměťové karty, telefon má také integrovaný digitální hudební přehrávač a 2megapixelový fotoaparát, čímž je novinka plně vybavena pro fotografování a přehrávání hudby. Díky těmto funkcím mohou lidé ukládat, zpřístupňovat a sdílet stovky souborů pomocí Nokia on-line služby Share on Ovi nebo na mnoha jiných webových portálech. Bohatá výbava a jednoduché uživatelské rozhraní znamená, že v mnoha případech Nokia 2700 classic poskytne svému majiteli první internetové zkušenosti. Všechny tři nové mobilní telefony se začnou prodávat v průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).