Hlavní navigace

Nokia představuje Booklet 3G

25. 8. 2009

Sdílet

Nokia Booklet 3G

Booklet 3G využívá úsporný procesor Intel Atom, což přenosnému zařízení umožňuje více než 12 hodin provozu na baterie. PC přichází v ultrapřenosném hliníkovém šasi; nový mini laptop váží 1,25 kilogramu při výšce nižší než dva centimetry. Široký rozsah možností připojení - včetně 3G/ HSPA a Wi-Fi - nabízí uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu, včetně nabídky služeb Ovi společnosti Nokia.

 

„Stále rostoucí počet lidí chce výpočetní výkon PC se všemi výhodami mobility," říká Kai Oistamo, Executive Vice President for Devices společnosti Nokia. „Naše práce je umožňovat lidem, aby byli ve spojení a Nokia Booklet 3G je tak pro nás přirozená evoluce. Nokia má dlouhou a bohatou tradici v oblasti mobility, a s výjimečnou životností baterií, špičkovým designem a celodenní konektivitou jsme vytvořili opravdu podmanivý kousek. Osobní počítač tak může být ještě více společenský, užitečnější a více přizpůsobený svému uživateli."

 

Mini-laptop nabízí rovněž HDMI port pro výstup videosignálu v HD kvalitě, zabudovanou kameru pro videohovory, integrovaný Bluetooth a snadno přístupnou čtečku SD karet. Dalším vybavením je například HD ready displej s úhlopříčkou 25 centimetrů nebo integrovaná A-GPS, která ve spolupráci s Ovi Maps dokáže během několika sekund zjistit polohu a otevírá tak přístup ke skutečné osobní práci s mapou.

 

Více informací, včetně detailních technických specifikací, dostupnosti a cen, bude oznámeno v rámci konference Nokia World 2. září 2009.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).