Hlavní navigace

Nokia N97 - nová verze software přináší vylepšení

31. 10. 2009

Sdílet

Nokia N97 - nový software přináší vylepšení

 

Aktualizace je k dispozici na webových stránkách společnosti Nokia (http://www.nokia.com/softwareupdate). U operátorů, stejně jako pro stažení přímo do telefonu „over-the-air“ bude připravena v nejbližších týdnech.  

Mezi nové prvky aktualizace 2.0 mimo jiné patří:

- scrolování metodou ”flip” umožňující hladký posun ve všech menu
- osobní zkratky pro personalizovanou domovskou obrazovku
- Ovi Maps 3.1 s funkcí 3D maps
- Nokia Messaging
- Ovi Contacts
- Ovi Store

Tento týden se na prvních trzích také začne prodávat Nokia N97 mini. Stylový přístroj z nerezavějící oceli je určen především uživatelům, kteří hojně využívají sociální sítě. Nabízí vyklápěcí 3,2" dotykový displej, QWERTY klávesnici a uživatelsky nastavitelnou domovskou obrazovku. Nokia N97 mini disponuje stejně vylepšeným softwarem jako N97. V ČR přijde telefon na trh v následujících týdnech za cenu 14 690,- Kč.

Společnost Nokia se neustále snaží aktualizovat a vylepšovat svá zařízení dalšími funkcemi. Aktualizace přitom lze kontrolovat automaticky. Stačí si navolit Menu – Aplikace – Aktualizace softwaru a zapnout automatickou kontrolu. Další možností je navštívit oficiální stránky http://www.nokia.com/softwareupdate a zde si stáhnout příslušnou verzi softwaru. Kromě toho členové skupiny MyNokia dostávají SMS zprávu vždy, když je jejich aktualizace softwaru k dispozici. Do této skupiny se může každý jednoduše zaregistrovat na adrese www.nokia.com/mynokia.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).