Hlavní navigace

Netgear přináší prémiový dvoupásmový Wi-Fi router

Sdílet

Pavel Kreuziger 27. 12. 2012

Nový Wireless-N750 router WNDR4300 Premium Edition je určen pro využití v domácnostech i kancelářích a podporuje privátní cloud Netgear ReadySHARE Cloud i zálohu počítačů s operačním systémem Mac Apple Time Machine.

Funkce ReadySHARE Printer zase umožňuje bezdrátový tisk do připojené tiskárny z jakéhokoliv počítače připojeného k Wi-Fi síti. Utilita Netgear Genie pomáhá uživatelům nainstalovat a nakonfigurovat router na počítačích i mobilních zařízeních.

Další dostupná funkce, Netgear MyMedia, pomáhá vyhledávat, lokalizovat a přehrávat uložené multimediální soubory z kteréhokoliv zařízení v síti na jakémkoliv jiném zařízení. Router Netgear WNDR4300 poskytuje i funkci rodičovské kontroly, která určuje obsah vhodný pro děti (případně zaměstnance ve firmě). Výhodou je také možnost nastavení samostatné sítě hosta s omezenými pravomocemi.

Netgear WNDR4300

Dvě pásma zvládají celkovou maximální rychlost přenosu dat 750 Mb/s (300 + 450 Mb/s. Po stránce bezpečnosti se uživatelé dočkají klasických funkcí jako je šifrování WPA, WEP, WPA2 včetně PSK, rychlé nastavení typu WPS i SPI a NAT firewall a ochranu proti DoS útokům.

Router Netgear WNDR4300 se již prodává za doporučenou maloobchodní cenu 3 200,- včetně DPH.

Zdroj: TZ Netgear

Našli jste v článku chybu?