Hlavní navigace

Acer Aspire One 753 - netbook s ULV Celeronem

30. 6. 2010

Sdílet

Acer Aspire One 753 je založen na spojení procesoru Intel Celeron ULV, displeje 16:9 s vysokým rozlišením a zvukového systému Dolby. Počítač se vyznačuje tloušťkou cca 1“, hmotností 1,40 kg a kompaktním provedením (29,5 cm – 11,6"). Netbooky jsou nabízeny ve čtyřech barevných odstínech - černém Mesh Black, červeném Mesh Red, hnědém Mesh Brown a stříbrném Mesh Silver.

Mřížkovaný povrch novinku podle vyjádření výrobce chrání proti poškozením a rýhám, které s sebou přináší každodenní používání na cestách. K dispozici je klávesnice Acer FineTip standardní velikosti  a vícedotykové ukazovací zařízení, jež umožňuje přetáčení dokumentů, otáčení stránek a zvětšování či zmenšování detailů.

Acer Aspire One 753
Aspire One 753 je vybaven připojením Wi-Fi s podporou technologie Acer SignalUp, která má podle výrobce zaručit kvalitnější vysílání a příjem, volitelnými moduly 3G a Bluetooth a rozhraním Gigabit Ethernet LAN. Nový produkt je dále vybaven vestavěnou webovou kamerou Acer CrystalEye a digitálním mikrofonem pro chatování, fotografování anebo videokonference.

Panel Acer CineCrystal s podsvícením LED diodami se pochlubí rozlišením 1366x768 pixelů a poměrem stran 16:9. Pokud chcete sledovat oblíbené filmy nebo hrát hry na velkém displeji, oceníte port HDMI. Aspire One 753 je vybaven procesorem Intel Celeron U3400, čipsetem Mobile Intel HM55 Express a grafikou Intel HD s 128MB vyhrazenou systémovou pamětí s podporou Microsoft DirectX 10. Přes své kompaktní rozměry je Aspire One 753 vybaven interním pevným diskem s kapacitou až 640 GB a až 4GB pamětí DDR3. Baterie by měla podle výrobce nabídnout až šestihodinovou výdrž.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).