Hlavní navigace

Nenechte si ujít další ročník konference MS Fest 2012

Sdílet

Jáchym Krasek 27. 10. 2012

MS Fest je tradiční dvoudenní konference, která nabídne celou řadu zajímavých přednášek ohledně produktů Microsoftu. Na sobotu 1. prosince jsou připraveny 4 hlavní proudy zaměřené na vývoj pro Windows 8, obecné programování a IT Pro (správa serverů a podnikových řešení).

Dozvíte se jak testovat software, plánovat si svůj čas, nebo jak efektivně vyvíjet v týmu. Projdete si kompletním vývojem aplikace pro Windows 8, od návrhu jejího designu až po publikaci na Store. Přednáška o .NET Micro Framework vám zase prozradí, jak si například vyrobit domácí osvětlení a ovládat ho přes Twitter.

V neděli 2. prosince na vás čeká celá řada dalších přednášek zaměřená na programování a doporučené postupy při vývoji. Na akci budou k odzkoušení nové telefony (například Nokia Lumia 820 a 920), na chodbách budou pro vaše pobavení k dispozici herní konzole Xbox spolu Kinectem. Stejně jako každý rok se i letos v sobotu večer bude konat afterparty, kde se budete moci pobavit s ostatními účastníky a přednášejícími.

MS Fest pořádají lidé z programu Microsoft Student Partners, kteří budou přednášet společně s členy programu MVP (Most Valuable Professional). Těšit se můžete i na přednášky od odborníků ze společností Fleveo nebo Skype.

Vstupné na konferenci je zdarma, je pouze nutná registrace na serveru GeekCore. Další informace a kompletní znění programu najdete na oficiálním webu MS-Fest.cz.

 

Zdroj: MS-Fest

Našli jste v článku chybu?