Hlavní navigace

Nejnovější „facelift“ Outlooku už i pro běžné uživatele

Sdílet

Pavel Kreuziger 15. 3. 2018

Před pár měsíci se ovšem Microsoft rozhodl, že je čas na další „facelift“ Outlook.com. V tomto ohledu uvolnila společnost už v srpnu 2017 do značné míry přepracovanou verzi rozhraní platformy, která byla k dispozici pro beta testery. Od středy je ovšem balík změn konečně dostupný i běžným uživatelům bez nutnosti zapojovat se do beta programu.

Kromě vylepšení designu rozhraní přináší update Outlook.com rychlejší chod, vylepšenou integraci se Skypem a „nové způsoby“ přístupu k rozšířením typu Evernote nebo Paypalu. Navíc podle portálu Neowin teď bude e-mailová část Outlooku nabízet „jednodušší způsoby“ třídění a filtrování e-mailů, jak je vidět na obrázku níže.

Pro srovnání se podívejte, jak vypadalo staré rozhraní Outlook.com:

Jedinými prvky, které se tímto updatem k běžným uživatelům nedostanou, jsou chystané změny nástrojů „kalendář“ a „lidé“ – ty budou prozatím omezeny na beta testery.

Když už jsme u toho – pokud se vám nechce čekat, pak můžete v pravém horním rohu rozhraní Outlook.com přepnout tlačítko „Vyzkoušet beta“ (Try the beta), a následně si otestovat všechna nová vylepšení najednou.

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?