Hlavní navigace

Navigon 2510 Explorer

11. 4. 2010

Sdílet

Navigon 2510 Explorer 


Funkce Navigon Sightseeing inspired by Merian scout Vás informuje o pamětihodnostech podél Vaší cesty. Řidiči si mohou vybrat, zda si informace o historii, otevíracích dobách nebo také fotografie speciálních cílů nechají zobrazit na displeji či přečíst. Funkce NAVIGON Sightseeing Tours nabízí výběr turistických tras, které byly sestaveny společně s ViaMichelin. Dále  je možné vyvolat funkci MyBest POI - vylepšení dosavadních speciálních cílů, díky nimž si uživatelé nyní mohou speciální cíle podél své trasy upravovat pomocí funkce MyBest POI a nechat si na displeji zobrazovat své oblíbené kategorie v podobě ikon.


Vedle informacích o jednotlivých pamětihodnostech poskytuje navigační systém NAVIGON 2510 Explorer řidičům také kompletní turistické trasy, které byly sestaveny cestovní redakcí ViaMichelin. Díky funkci NAVIGON Sightseeing Tours mohou uživatelé systému NAVIGON objevovat zajímavá místa: na cestě po Itálii projíždějí například malebným Toskánskem, v Irsku jedou po pobřežní silnici s panoramatickými výhledy v County Kerry.

Jako nabídka pro požitkáře bylo do systému předem instalováno 14 tras ve 14 zemích. Tato základní výbava může být doplněna dalšími turistickými trasami, jež mohou být dokoupeny v internetové prodejně NAVIGON za cenu 14,95 EUR. Navigační systém NAVIGON 2510 Explorer obsahuje vedle těchto nových funkcí také funkce z předchozího modelu NAVIGON 2410.

NAVIGON 2510 Explorer

NAVIGON 2510 Explorer je vybaven navigací pro pěší, která svým uživatelům ukáže také bez auta trasu v cizím prostředí. Zařízení dále integruje funkci na úsporu energie a umožňuje tak procházku po městě až v délce čtyř hodin. Funkce navigačního systému NAVIGON nazvaná „cílová rovinka“ si uloží pozici zaparkovaného vozidla a přivede uživatele po prohlídce města rychle zpět k autu. Nový navigační systém NAVIGON 2510 Explorer je možné zakoupit za 3.990 CZK.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).