Hlavní navigace

Nakupujte letenky online. Seznam.cz a Čedok spouští web Sletenky.cz

Sdílet

Jan Bednařík 1. 3. 2011

Cestovní kancelář Čedok zaštiťuje veškerou nabídku letenek, přičemž uhradit objednávky a vyzvednout letenky mohou zákazníci přímo v jedné ze 48 kamenných poboček Čedoku. Seznam.cz se pak stará o technologickou podporu a provoz webu. Rezervační systém Amadeus, který do nynějška Čedok využíval, bude rovněž do portálu Sletenky.cz integrován a jeho nabídka nebude pro klienty webu Sletenky.cz nikterak odlišná.


Generální ředitel cestovní kanceláře Čedok Ing. Miroslav Res sdělil: „Sletenky.cz kombinují výhody internetového online prodeje letenek na nejnavštěvovanějším portálu Seznam.cz se servisem profesionálů v nejširší pobočkové "kamenné" síti cestovní kanceláře v tuzemsku, což je novinkou a hlavní přidanou hodnotou projektu, ve srovnání se stávajícími internetovými prodejci letenek.“

 

Manažer služeb Sletenky.cz, Sdovolená.cz a Ubytování.cz Petr Čermák vysvětlil poslání webu Sletenky.cz jako doplnění nabídky služeb Sdovolená.cz a Ubytovaní.cz, kdy se Seznam snaží zákazníkům poskytnout kompletní a kvalitní služby pro jejich cestování. „Věřím, že Sletenky.cz si získají klienty nejvýhodnější nabídkou letenek a nejkomfortnějším zákaznickým servisem na tuzemském trhu,“ dodává Petr Čermák.

Našli jste v článku chybu?