Hlavní navigace

Na web unikly fotografie a specifikace Samsungu Galaxy S4 mini

25. 3. 2013

Sdílet

Galaxy S4 mini (GT-I9190) bude zmenšená verze právě nově představeného telefonu. O zařízení se šeptalo už před newyorskou akcí minulý týden, společnost však byla na slovo skoupá.

Podle webu SamMobile bude Galaxy S4 mini veřejnosti ukázán buďto v červnu nebo v červenci. Představení bude následovat spuštění prodeje jeho většího bratra 26. dubna. Marketingové oddělení Samsungu se prostě snaží, aby bylo celý rok o čem psát. Mimochodem, předváděcí akce S4 mini může být zhruba ve stejnou dobu, v jakou se Apple chystá ukázat svůj iPhone 6.

Mezi specifikace nového smartphonu by měl patřit 4,3palcový SuperAMOLED qHD displej. To znamená, že bude o 0,7 palce menší než displej Galaxy S4 s Full HD rozlišením.

K dalším vlastnostem patří 1,6GHz dvoujádrový procesor a Android 4.2.2 s rozhraním TouchWiz Nature UX 2.0. V této chvíli nemáme žádné další informace týkající se například fotoaparátu, úložiště, paměti RAM a už vůbec ne ceny.

Kromě Galaxy S4 mini Samsung potvrdil, že pracuje na chytrých hodinkách. V kuloárech už se také mluví o tom, že budou v září na veletrhu IFA v Berlíně představeny modely Galaxy Note 3 a Galaxy Tab 3.

Zdroj: IDG News Service

Samsung Galaxy S4 mini

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).