Hlavní navigace

Na trhu se brzy objeví 27'' All-in-One PC ET2700 z dílny Asusu

Sdílet

Pavel Kreuziger 5. 1. 2012

LED displej počítače disponuje vysokým kontrastem a Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Použitý MVA panel navíc nabízí široké pozorovací úhly ve svislém i vodorovném směru o hodnotě 178 stupňů a funkci eliminace blednutí barev. Díky tomu jej podle výrobce lze dobře využít i místo televizoru (mezi volitelné doplňky patří například také kombinovaná Blu-ray mechanika a vestavěná TV karta s tunerem). Kapacitní displej s 10bodovou dotykovou funkcí pak umožňuje komplexní ovládání prsty.

 

Dalším benefitem nového zařízení je integrovaná technologie SonicMaster, která by díky vyladěnému signálovému procesoru měla poskytovat nezkreslené tóny. Efekt prostorového zvuku je zajištěn díky další technologii zvané DTS Surround Sensation UltraPC. K vybraným modelům získají uživatelé i externí subwoofer s rezonanční komorou o objemu 580 cm3.

 

Konektivita je zajištěna dvěma rychlými porty USB 3.0, jedním kombinovaným konektorem eSATA/USB 2.0 a čtečkou SD karet. Na zadní straně přístroje naleznete i HDMI vstup. Počítač lze v případě potřeby umístit na zeď prostřednictvím standardních VESA úchytů. Asus All-in-One PC ET2700 bude možno na českém trhu sehnat v polovině března od 30 900,- Kč včetně DPH.

 


Našli jste v článku chybu?