Hlavní navigace

Na Startup Show 2009 spolu změří síly nadějné webové projekty

Sdílet

Čestmír Žák 13. 7. 2009

Na Startup Show 2009 spolu změří síly nadějné webové projektyČeské a slovenské webové projekty spolu budou soutěžit ve Startup Show 2009, která se koná  letos na podzim v rámci konference WebExpo 2009 v Praze. Na výběru nejlepšího projektu se bude podílet jak odborná porota, tak návštěvníci konference.

Do Startup Show se může přihlásit jakýkoliv projekt, který splní podmínky soutěže, zejména:
•   nesmí být starší 1. ledna 2008
•   podílet se na něm musí min 50 % lidí z České republiky nebo Slovenské republiky
•   musí obsahovat prvky web 2.0


Zájemci se do soutěže mohou přihlásit pomocí registračního formuláře na adrese http://www.webexpo.cz/souteze/ do konce srpna 2009. Jak ukázal loňský ročník Startup Show, účast v soutěži přinesla finalistům nejen nové kontakty a pozornost veřejnosti, ale také zkušenosti z prezentování projektu, které budou neocenitelné při získávání dalších investic nebo expanzi do zahraničí. Navíc všichni účastníci soutěže mohou být zařazeni do programu BizSpark od společnosti Microsoft, který je určený pro webové startupy.

Konference WebExpo 2009 je druhým ročníkem úspěšné konference o webových technologiích, webdesignu a businessu na internetu. Jejím cílem je přinášet aktuální informace o dění na internetu, webu 2.0 a vývoji webových aplikací u nás i ve světě. Je připraveno mnoho praktických přednášek od českých a zahraničních odborníků z řad vývojářů, grafiků, podnikatelů a manažerů. Konference se koná na půdě Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze 16. až 18. října 2009.

Foto: Pixmac

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).