Hlavní navigace

MSI uvádí grafické karty R5870/R5850 s chladičem Twin Frozr II

25. 3. 2010

Sdílet

MSI uvádí grafické karty R5870/R5850 s chladičem Twin Frozr II

 

Použité řešení chladiče obsahuje dva 8cm ventilátory s řízenými otáčkami a dvojitou SuperPipe (8mm silné heatpipe), které dle výrobce společně zaručují efektivní odvod tepla a zároveň chladič vyniká velmi tichým provozem. Kromě vylepšeného systému chlazení jsou karty vybaveny taktéž komponentami z řady „Military Class“ a  podporují technologie jako ATI Stream, Eyefinity, OpenCL a DX11. Grafické karty MSI R5870 Twin Frozr II a R5850 Twin Frozr II jsou řešením pro uživatele, kteří ocení vysoký výkon a současně tichý provoz.

 

5870

Kromě systému chlazení jsou grafické karty MSI R5870/R5850 Twin Frozr II osazeny komponentami z řady Millitary Class včetně Hi-c CAP kondenzátorů, které podle MSI poskytují až 8× delší životnost než běžné kondenzátory a pevným dielektrikem. Použité komponenty rovněž pomáhají zabránit vysokofrekvenčnímu pískání při přetaktování nebo při maximální zátěži. Použité cívky SSC (Solid State Chokes) a kondenzátory s pevným dielektrikem (Solid CAP)  snižují riziko zatuhnutí nebo zpomalení systému z důvodu přehřátí součástek při dlouhodobém provozu.

Grafické karty MSI R5870/R5850 Twin Frozr II podporují MSI nástroj pro přetaktování – Afterburner, který je navržen pro pokročilé a zkušené uživatele. Program Afterburner umožňuje změnu napětí grafického jádra a poskytuje zajímavé výsledky přetaktování. Program rovněž umožňuje vlastní nastavení řízení otáček ventilátoru. Otáčky ventilátorů je možné regulovat v reálném čase podle aktuální teploty grafického jádra a odvádět tak nežádoucí teplo a zabránit vysokému hluku při provozu na vysokých frekvencích.

 

MSI R5870 a 5850

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).