Hlavní navigace

MSI představuje tablet WindPad 100W s Windows 7

Sdílet

Čestmír Žák 30. 1. 2011

Zařízení je vybaveno vícedotykovým 10,1“ displejem a hardwarem včetně duální videokamery, G-senzoru a světelného senzoru. MSI WindPad 100W podle výrobce nabízí více než šestihodinovou výdrž, k dispozici je také dotykové rozhraní Wind Touch UI, program pro rozpoznání obličejů, zvětšování hlavního panelu nebo software pro prohlížení obrázků. MSI WindPad 100W je založen na platformě Intel mobile a používá operační systémem Microsoft Windows 7 Home Premium.

Dotykové rozhraní Wind Touch podle výrobce spojuje řadu nejčastěji používaných aplikací jako např. prohlížeč fotografií MSI Easy viewer a multimediální přehrávač, který se dá používat pro MSN, Skype a Internet Explorer. MSI WindPad 100W nabízí také funkci rozpoznání obličejů pro ochranu vašich dat. Dalším doplňkem je také lupa na hlavním panelu pro  zvětšení ikon na hlavním panelu včetně hodin, internetového připojení, možností napájení nebo ovládání hlasitosti. MSI WindPad 100W obsahuje už přeinstalovaný Adobe Reader, flash player a Microsoft Office Starter 2010, který zahrnuje Office Word a Excel 2010.

MSI WindPad 100W nabízí mini-HDMI pro připojení dalších zařízení nebo čtečku SD karet pro rozšíření úložné kapacity a sdílení souborů. Tablet má samozřejmě i USB konektor, vstup pro napájecí zdroj, vstup pro mikrofon a výstup na sluchátka. MSI WindPad 100W rovněž nabídne dvě videokamery (přední a zadní) pro fotografování, natáčení videí a chatování s přáteli. Kromě toho MSI tablet nabízí multidotykový 10,1” displej a obsahuje i G-senzor a senzor okolního osvětlení. Díky G-senzoru přístroj umožňuje zcela automatické otáčení obrazu podle natočení přístroje. Snímač okolního osvětlení pak zajišťuje automatické přizpůsobení jasu obrazovky za nízkého osvětlení a zaručuje tak příjemné zobrazení a zároveň šetří baterii.

Technické parametry

Operační systém Originální Microsoft Windows 7 Home Premium 64 Bit
Displej 10,1” miltidotykový (1 024 × 600)
Procesor Intel Menlow Z530
Grafika Integrovaná Intel GMA 500
Paměť  2 GB, SO DIMM ×1
HDD 32 GB (SSD)
Bezdrátová síť 802.11 b/g/n
Bluetooth √
Čtečka karet √ (SD)
Vstupy a výstupy 1 x mini-HDMI,  1 x USB, sluchátka, mikrofon, napájecí zdroj
Webkamera Duální kamera (přední/zadní) 1,3 Mpx
Rozměry 274 × 173 × 18,5 mm
Hmotnost 800 g
Baterie 2článková (± 6 hodin výdrž)
Záruka 2 roky, vyzvednutí a doprava zdarma

Foto: Fotolia, Itestro

Našli jste v článku chybu?