Hlavní navigace

MSI představuje nejlehčí notebook s procesorem Core i7

Sdílet

Melanie Pinola 9. 7. 2011

Tchajwanský výrobce elektroniky MSI představil nové zástupce doplňující atraktivní řadu MSI X-slim. Výkonný notebook nesoucí označení X460 stejně jako jeho sourozenec X460DX disponující dvěma přepínatelnými grafickými kartami dosahuje tloušťky mezi 14 až 28 mm a váží pouhé 2 kg. Další zajímavostí je například možnost dovybavit zařízení druhým interním harddiskem, což není v oblasti ultrapřenosných notebooků příliš častá vlastnost. Pokud by si však uživatelé přáli ještě více navýšit výkon, mohou volné místo obsadit SSD diskem.

V případě modelu X460 si můžete vybrat mezi procesory Core i5 a Core i7. Zařízení X460DX je potom spíše zaměřeno na hráče počítačových her s dedikovanou grafickou kartou podporující DirectX 11 od výrobce Nvidia a technologií MSI Boost. V této verzi však nelze vybírat mezi procesory, notebook X460DX bude dodáván pouze s Core i5. Podle výrobce obě zařízení navíc nabídnou až osmihodinový provoz na baterii.

Společnost MSI se však zatím bohužel nezmínila o prodejní ceně ani datu vydání těchto zajímavých kousků. Bližší hardwarové specifikace si můžete prohlédnout v tiskové zprávě společnosti.

Našli jste v článku chybu?