Hlavní navigace

Motorola představuje novou žiletku, smartphone Droid Razr

19. 10. 2011

Sdílet

Jednou z hlavních předností smartphonu bude jeho odolnost vůči mechanickému poškození. Šasi je vyrobené z kevlarových vláken a displej chrání robustní sklo Gorilla Glass, přičemž je celý kryt včetně vnitřních součástí vodě odolný. Smartphone dosahuje tloušťky pouhých 7,1 mm, což z něj dle tvrzení společnosti Motorola činí nejtenčí mobilní zařízení s podporou standardu 4G LTE. Droid Razr poběží na operačním systému Android verze 2.3.

motorola droid back

Co se týká hardwarového vybavení, smartphone je vybaven dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz a 1 GB operační paměti. Pýchou zařízení je dále 4,3palcový Super AMOLED displej s qHD rozlišením (960x540) a zadní 8MPx kamera schopná natáčet 1080p video. Nechybí ani přední kamera určená pro video hovory s rozlišením 1,3 MPx. Výrobce dále vyzdvihuje 1780mAh baterii, jež údajně dokáže zařízení při souvislém hovoru udržet při životě až 12,5 hodiny. Drobným zklamáním je pouze fakt, že baterii není možné ze zařízení vyjmout, jedná se holt o daň za kompaktní rozměry a voděodolnost zařízení.

Na americkém trhu by se měla Motorola Droid Razr objevit již v listopadu za cenu 299 amerických dolarů (v přepočtu necelých 5400 Kč) podmíněnou uzavřením dvouleté smlouvy s telekomunikačním operátorem Verizon Wireless.

motorola droid razr profil

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).