Hlavní navigace

Mobilyzator.cz - nový web pro srovnávání mobilních tarifů

24. 5. 2011

Sdílet

Nový porovnávač Mobilyzator.cz obsahuje aktuální tarify pro nefiremní zákazníky dostupné na českém trhu. Speciální kalkulačka tak na základě zvolených parametrů vybere uživatelům potencionálně optimální nabídku. Portál zprostředkuje také následné sjednání zvoleného tarifu online.

„Každý rok výrazně klesají ceny za volání, ale většina uživatelů zůstává na starých nevýhodných tarifech. Na našem portálu nabízíme nezávislé posouzení nabídek operátorů, na základě kterého kalkulačka zvolí tarif přímo na míru uživatele,“ uvedl v tiskovém prohlášení Martin Beneš, ředitel portálu. „Portál díky online sjednávání poskytuje také zajímavou možnost pro obyvatele menších obcí, kde chybí pobočky operátorů a zakoupení služeb je pro ně složitější,“ dodává.

Zvolit lze rovněž porovnání mobilního internetového připojení ve vybraném městě. Po zvolení obce a charakteru používání internetu se klientům zobrazí nabídky zohledňující rychlost připojení a měsíční paušál. Srovnávat lze i bonusy k novým tarifům nebo nechat zobrazit nabídku zvýhodněných telefonů. Do budoucna by měla být kalkulačka rozšířena o výpočty tarifů pro rodiny nebo firmy.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).