Hlavní navigace

Samsung představil telefony z edice Shark

19. 1. 2010

Sdílet

Mobilní telefony z edice Samsung Shark


Edice Samsung Shark byla podle výrobce vytvořena pro aktivní uživatele toužící po multimédiích, pro něž má styl a design stejnou váhu jako trvalý přístup k sociálním sítím a kontakt s přáteli a rodinou. Na hlavní obrazovce  telefonu jsou proto rozmístěny přímé zkratky pro připojení do sociálních sítí Facebook, MySpace, Bebo a dalších podobných stránek.

Samsung Shark

Software Samsung Communities uživatelům umožňuje ukládání a sdílení fotografií a vlastních videozáznamů na celosvětových sítích nebo stránkách s fotoalby. Zajímavá je také integrovaná funkce Mobile Tracker, která pomáhá při hledání ztraceného či odcizeného přístroje. Jejím prostřednictvím je uživatel upozorněn, kdykoli dojde k výměně SIM karty. Navíc lze na přístroji naprogramovat SOS zprávu, která v případě tísně upozorní předem zvoleného adresáta, čímž lze rychle a diskrétním způsobem požádat o pomoc.

Shark (S5350)

Tento model je vybaven 3,2megapixelovým fotoaparátem s možností pořizování videozáznamu. Vedle toho nabízí Samsung Shark funkci Multi-instant messaging, která kombinuje všechny uživatelovy účty na GTalk, AIM, a Palringo Chat v jediné aplikaci určené ke komunikaci s přáteli.

Shark 2 (S5550)

Samsung Shark 2 se může pochlubit displejem AMOLED s nižší spotřebou energie. Pomocí 5megapixelového fotoaparátu s automatickým zaostřováním lze pořizovat fotografie, ale i videozáznam v rozlišení QVGA a s rychlostí 30 snímků za sekundu. Mezi další funkce patří interní paměť o velikosti 110 MB a slot pro externí microSD kartu (až 8 GB). Podobně jako model Samsung Shark i Samsung Shark 2 nabízí funkci Multi-instant messaging pro komunikaci s přáteli.

Shark 3 (S3550)

Model Shark 3 je vybaven 2megapixelovým fotoaparátem, vnitřní pamětí o velikosti 40 MB a microSD kartou s kapacitou až 8 GB.

Mobilní telefony edice Samsung Shark budou na trhu od února 2010. Orientační cena S5350 bude 4 099,- Kč včetně DPH, orientační cena S5550 bude 4 999,- Kč včetně DPH a orientační cena S3550 bude 2 799,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).