Hlavní navigace

Mobilní aplikace připojí produkty Apple k úložištím Iomega

Sdílet

Pavel Kreuziger 16. 11. 2011

Díky této aplikaci se i uživatelé produktů Apple dostanou k souborům, jež jsou přítomny na síťových úložištích Imega, a to prostřednictvím technologií Wi-Fi, 3G nebo Iomega Personal Cloud.

Aplikaci stáhnete a nainstalujete do zařízení iPhone, iPad nebo iPod Touch. Poté už můžete libovolně nahrávat, stahovat, procházet a streamovat obsah dostupný na úložišti Iomega. Program taktéž umožňuje stahovat a zálohovat kontakty a fotografie ze zařízení Apple přímo na úložiště.

Iomega Link je program určený pro nový operační systém iOS 5.0, ale i pro zařízení kompatibilní se systémem iOS 4.2 a 4.3. Mezi ně patří iPad, iPad 2, iPhone 3GS, iPhone 4 a iPod Touch. Podporovaná síťová úložiště čítají Iomega Home Media Network Hard Drive, Cloud Edition, Iomega StorCenter ix2-200, Cloud Edition, Iomega StorCenter ix4-200d, Cloud Edition, Iomega StorCenter px4-300d a Iomega StorCenter px6-300d.

Uživatelé se zatím češtiny bohužel nedočkají, v této chvíli musí oplývat buďto angličtinou, francouzštinou, italštinou, němčinou, španělštinou či brazilskou portugalštinou.

Našli jste v článku chybu?