Hlavní navigace

Mio Moov M300 - navigace pro cesty do Chorvatska

Sdílet

Čestmír Žák 20. 10. 2010

Společnost Mio Technology představuje nový přírůstek do  řady navigací Moov - M300CEU Adria. Nejlevnější model této řady přináší 3,5palcový dotykový LCD displej a především podrobné mapy třinácti evropských zemí, mezi nimiž nechybí Chorvatsko, Slovinsko nebo třeba Rakousko, řazení v jízdních pruzích a roční aktualizaci map zdarma.

Moov M300 nabídne antireflexní 3,5palcovou dotykovou obrazovku, která je schopna inteligentně přepnout zobrazení z denního režimu na nočn. Navigace je vybavena modulem GPS SiRFInstantFixII, díky němuž by měla rychle získávat signály ze satelitů. Mluvené pokyny výjezdu z dálnice zase pomáhají s orientací na rušných dálničních uzlech. Hlasový navigátor vás rovněž upozorní na místa, kde mohou být umístěny radary. Nechybí ani funkce navádění do jízdních pruhů, která vás na cestách zvukově i opticky navede do správného jízdního pruhu.

Mio Moov M300

Mio Moov M300

Navigace nabízí interní paměť o velikosti 1 GB s možností dalšího rozšíření SD kartami. GPS je napájena lithiovou baterií. Navigaci je k dispozici za přijatelnou cenu 2 290 Kč včetně DPH.

Chcete-li získat více informací o produktech společnosti Mio, navštivte web www.mio.com/cz.

Našli jste v článku chybu?