Hlavní navigace

Microsoft uvádí řadu designových myší Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition

Sdílet

Redakce 21. 8. 2012

Nová umělecká řada stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition cílí na uživatele, jež se chtějí vymanit z tradiční šedi či černě počítačové techniky. Mezi hlavní přednosti nových myší patří jejich ergonomický tvar, zajímavý styl a design navržený světovými průmyslovými designéry. Květiny, ornamenty či čistě hravá grafika potěší oko a zpříjemní každodenní práci všem majitelům nových myší společnosti Microsoft.

Stylové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 jsou určeny nejen pro práci v kanceláři, ale díky kompaktním rozměrům se hodí také na cesty. Díky technologii Blue Track jsou myši použitelné téměř na libovolném povrchu. Letištní hala, hotelový pokoj či lehátko u bazénu jsou jen výběr z nevšedních míst, kde lidé myši používají. Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 snadno funguje i na lavičce v parku, na sedadle ve vlaku či na desce kuchyňské linky.

Kromě originálního designu má tato řada i praktické vlastnosti. Například miniaturní USB přijímač, který po zasunutí do notebooku nepřekáží a myš tak stačí pouze vyndat a používat. Díky tomu je vždy v pohotovostním režimu a připravena k práci. Jedna baterie dle výrobce vystačí až na osm měsíců denního provozu a v případě chybějící energie upozorní uživatele diskrétní indikátor stavu baterie. Myši jsou určeny pro praváky i leváky.

Nové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition bude možné zakoupit od září v pěti nových barevných designech u prodejců elektra za doporučenou cenu 659 Kč.

microsoft myš

 

Zdroj: TZ Microsoft

Našli jste v článku chybu?